SIEBERT + TALAŠ, spol. s r.o.

BACK TO JOB OPPORTUNITIES

Leader na trhu architektúry a projekcie so sídlom v Bratislave hľadá vhodného kandidáta/-ku na pozíciu
Senior projektant
Oblasť práce
Stavebníctvo, architektúra a reality
Miesto
Bratislava
Typ pomeru
Plný úväzok
Nástup
Ihneď
Náplň práce
  • samostatné vedenie časti projektov v segmentoch office / retail_mall / HoReCa / residential vrátane komplexného riadenia pracovného teamu 3-5 spolupracovníkov
  • úplná príprava a realizácia dodávky projektovej dokumentácie od stupňa architektonická štúdia až po kolaudáciu stavby, vrátane aktívnej účasti v procese zmenových konaní
  • riadenie a koordinácia jednotlivých projektových stupňov s klientom, dotknutými internými a externými dodávateľmi/ subdodávateľmi a úradmi štátnej správy a samosprávy (okrem IČ)
  • priama zodpovednosť za dodržiavanie časového harmonogramu projektu, rozpočtu projektu, náplne práce a výstupov členov teamu, technických noriem a legislatívy
Požiadavky
  • VŠ vzdelanie II. stupňa (fakulta architektúry a/alebo stavebná fakulta)
  • min. 5 rokov praxe v oblasti projekcie stavieb (po ukončení VŠ)
  • praktické skúsenosti so samostatným projektovým riadením a riadením teamu spolupracovníkov
  • znalosti ArchiCad, MS Office (MS Powerpoint, MS Excel, ev. aj MS Project)
  • očakávame znalosťAJ a/alebo NJ plynule slovom aj písmom
  • flexibilita, kreativita, zodpovednosť, samostatnosť
  • znalosť projektovania v BIM vítaná
Ponúkame
  • práca na zaujímavých zadaniach
  • možnosť sebarealizácie a účasti na priamom riadení projektov
  • motivujúce dvojzložkové odmeňovanie nad priemerom trhu
  • široké možnosti zvyšovania kvalifikácie, účasť na odborných podujatiach
  • zohratý a dynamický kolektív
  • iné motivačné benefity
Kontakt

Apollo Business Center II., blok E
Prievozská 4D
821 09 Bratislava
Slovenská republika

Vaše štruktúrované CV v slovenskom jazyku s uvedením referencií na ukončené projekty v minulosti posielajte na:

kariera@sieberttalas.com